Oprogramowanie,
które pomaga w pracy

Tworzymy systemy i aplikacje, które wspierają pracowników w ich codziennej pracy, pozwalają oszczędzać czas, podnieść efektywność i zmniejszyć liczbę popełnianych błędów. Dzięki temu nasi Klienci mogą skutecznie realizować swoje cele biznesowe.

Technologiczne
wyrafinowanie

Specjalizujemy się w tworzeniu rozwiązań o zaawansowanej logice. Tworzymy aplikacje operujące na wielu komponentach i integrujące się z wieloma systemami zewnętrznymi. Nasze zwinne metodyki pozwalają na tworzenie eleganckiego i efektywnego oprogramowania.

Stabilny zespół
doświadczonych programistów

Połowa z nas ma ponad 9 lat doświadczenia w programowaniu. Nasz średni staż w FINGO to ponad 5 lat. Dzięki temu tworzymy zgrane zespoły i wspieramy się w codziennych zadaniach. Dobra atmosfera wpływa na jakość kodu, który tworzymy.

Nasze usługi – systemy i aplikacje biznesowe

Projektujemy

Koncentrujemy się na zrozumieniu potrzeb naszych Klientów i celów, które chcą osiągnąć. Przekładamy wymagania biznesowe na projekt rozwiązania informatycznego, dobierając właściwe technologie i projektując architekturę rozwiązania.

Tworzymy

Korzystamy ze zwinnych metodyk tworzenia oprogramowania. Dzięki nim uzyskujemy elastyczność w tworzeniu aplikacji i pewność, że oprogramowanie odpowiada potrzebom naszego Klienta i wspiera procesy biznesowe w taki sposób, jak życzy sobie tego nasz Klient.

Rozwijamy i utrzymujemy

Rozwijamy stworzone przez nas oprogramowanie zgodnie z potrzebami naszych Klientów. Słuchamy wymagań menedżerów i użytkowników. Planujemy rozwój oprogramowania w taki sposób, by najefektywniej wykorzystać budżet, którym dysponuje nasz Klient.

Projekty, z których jesteśmy dumni

Nasze produkty FinTech

Złożone systemy
do sprawozdawczości
obowiązkowej

Rodzina produktów aSISt

Rodzina produktów aSISt jest dedykowana do obsługi sprawozdawczości obowiązkowej sektora bankowego. System obsługuje m.in. sprawozdania wymagane przez nadzorców polskich i europejskich banków, na przykład: NBP, KNF, BFG, EBA, EIOPA, Bundesbank i Banco de Portugal. Obecnie aSISt jest wykorzystywany przez ponad 600 banków w Polsce, Irlandii, Szwecji, Niemczech, Portugalii, Estonii i na Węgrzech.

Technologie i rozwiązania

Java

Spring, Spring Boot, Scala, Hibernate, JMS, Kotlin

.NET

C#, .NET Core, EF Core

JavaScript

React, Angular, Vue.js, Node.js

Infrastruktura i inżynieria danych

AWS, Azure, GCP, Kubernetes, Docker, Terraform, Ansible, Apache Spark, Hadoop

Bazy danych

Oracle, PostgreSQL, SQL Server, MySQL, MongoDB, Neo4j, Redis, Memcached

Nasi Klienci

Poznaj nas

+20 lat doświadczenia

W ciągu ponad 20 lat zgromadziliśmy doświadczenia z kilkudziesięciu zrealizowanych projektów. Doświadczyliśmy wielu zmian w technologiach i metodykach tworzenia oprogramowania. Dzięki temu jesteśmy dobrze przygotowani do radzenia sobie z różnego rodzaju wyzwaniami podczas tworzenia złożonych aplikacji i systemów dla naszych Klientów.

Ponad 90 specjalistów

Zespół FINGO tworzy grupa wykwalifikowanych programistów, testerów, inżynierów wsparcia, grafików, analityków i administratorów. Jesteśmy dumni z tego, że do naszego zespołu dołączają ludzie kreatywni, odpowiedzialni, otwarci na naukę. Każdy z nas łączy w pracy wysokie kompetencje z pasją do tworzenia wysokiej jakości oprogramowania.

Stabilny i kompetentny zespół

Doświadczenie firmy to doświadczenie ludzi, którzy ją tworzą. Dlatego tak ważne jest dla nas, żeby oprogramowanie tworzyły stabilne zespoły projektowe, złożone z osób, które doskonale się znają, współpracują ze sobą od wielu lat i biorą odpowiedzialność za cały cykl realizacji projektu.

Narzędzia, których używamy

Kontakt

FINGO sp. z o.o.
  • Plac Powstańców Śląskich 7
    53-329 Wrocław, Polska
  • godz. 8:00 – 16:00
  • NIP 8942683871
FINGO sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Plac Powstańców Śląskich 7, 53-329 Wrocław, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Wrocław-Fabryczna we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000020323. NIP 8942683871, REGON 932670710. Kapitał zakładowy 62.500,00 zł w pełni opłacony.
Używamy plików cookies, aby zwiększyć wygodę użytkownika strony. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza na to zgodę.
Więcej