Ułatwiamy globalne rozmowy z EasyTranslate

PHP7, MySQL, GraphHopper, Memsource, AWS

5000
tłumaczy
808
kombinacji języków

EasyTranslate to globalna firma z siedzibą w Skandynawii, która łączy swoich klientów z ponad 5000 tłumaczami na całym świecie. Jej platforma umożliwia dostęp do tłumaczeń pisemnych i ustnych oraz do innych usług tłumaczeniowych świadczonych zdalnie. EasyTranslate oferuje wszechstronne usługi wykorzystujące zaawansowane technologie, które ułatwiają prowadzenie działalności wielu firmom i organizacjom.

Wspólnie z naszym klientem budujemy platformę będącą kluczowym elementem dla jego usług. Kierunkiem rozwoju aplikacji jest kontrola zamówień i automatyzowanie tłumaczeń z jakością pozwalającą na zastosowanie ich w dokumentach urzędowych i biznesowych. Wspólnie poświęcamy dużo czasu na analizę biznesową, dobre praktyki i propozycje udoskonaleń. Z naszej inicjatywy zrefaktoryzowaliśmy złożony i ważny komponent, wykorzystując podejście DDD. Wraz z wzrostem systemu, koncentrujemy się na ciągłej poprawie jego wydajności.

Odpowiedzialność i wpływ na kształt systemu

Rozwój systemu wymaga pracy wykwalifikowanych, niezależnych programistów, którzy nie tylko tworzą kod, ale mają realny wpływ na cały proces programowania, a także architekturę i koncepcję. Zespół FINGO odpowiedzialny jest za rozwój aplikacji, a w ramach współpracy znajduje odpowiedzi na istotne wyzwania technologiczne.

Technologia

Rozwiązania EasyTranslate oparte są na PHP7 oraz bazach danych MySQL. Wykorzystują też szereg usług zewnętrznych takich, jak GraphHopper lub Memsource. FINGO wspiera również rozwój infrastruktury AWS.

Kontakt

FINGO sp. z o.o.
  • Plac Powstańców Śląskich 7
    53-329 Wrocław, Polska
  • godz. 8:00 – 16:00
  • NIP 8942683871
FINGO sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, Plac Powstańców Śląskich 7, 53-329 Wrocław, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym Wrocław-Fabryczna we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000020323. NIP 8942683871, REGON 932670710. Kapitał zakładowy 50.000,00 zł w pełni opłacony.
Używamy plików cookies, aby zwiększyć wygodę użytkownika strony. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza na to zgodę.
Więcej